Brezplačno svetovanje

Andrej Grčman, generalni direktor, Klicni center Odmev, GROM informacijske rešitve

Naš poslovni cilj je zagotoviti najvišjo kakovost upravljanja odnosov s strankami in razviti naše poslovanje za v prihodnje. Vedeli smo, da moramo odnos in veščine naše ekipe dvigniti na višjo raven, če želimo doseči ta rezultat, zato smo za svojega partnerja izbrali Fast Forward.

S podjetjem Fast Forward smo za vso našo ekipo uporabili SDI orodje za profiliranje z namenom izboljšanja internega timskega dela in komunikacije ter boljšega razumevanja različnih načinov zagotavljanja odličnih storitev različnim ljudem, za dobro reševanje morebitnih pritožb ali težav in za pridobivanje novih poslovnih priložnosti.

Spremembe v ekipi so bile hitro vidne v načinu pogovora s strankami, njeni sposobnosti hitrega in nemotenega reševanja težav ter pri njenih prodajnih uspehih. Delo s podjetjem Fast Forward nam je pomagalo povečati standard za kupce, omogočiti rast in skupaj razviti uspešno ekipo, ki nam bo lahko še naprej prinašala želene rezultate.

Kje se nahajamo?

Fast Forward International d.o.o.Rašica 20
1315 Velike Lašče
Slovenia

Telefon: 00386 (0)40 266 076
E-pošta: info@fastforwardonline.com

Če želite, da več ljudi prihaja na delo kot najboljša različica samih sebe, naj vam pomagamo to doseči.

Pišite nam še danes.